TRIBAL JEWELRY  s.r.o.

Velkoobchod zabývající se dovozem šperků a piercingů z chirurgické oceli s označením 316L, v kombinaci se zabarvením oceli technikou PVD(gold, rose gold, black, blue, coffee), piercingy v kombinaci se stříbrem ryzosti 925/000, nebo bižuterní piercingy.

V nabídce dále naleznete  šperky z bílého zlata ryzosti 585/000 s brilianty nebo ocelové šperky s brilianty (dodáváme s certifikátem), dětské zlaté naušnice se zirkony ryzosti 585/000, dětské stříbrné naušnice s perlami ryzosti 925/000, stříbrné dámské šperky s kameny ryzosti 925/000 a wolframové šperky.

Nabízíme také značkové šperky - AVRO DIAMONDS, BROSWAY, CUTIE JEWELLERY, ČIŠTÍN, INORI, SAGAPO, TAMARIS, TRIBAL

Od roku 2014 máme zastoupení italské značky šperků, hodinek a doplňků Brosway a Sagapo a nově značku Tamaris pro Českou republiku a Slovensko. Prostřednictvím našeho obchodního zástupce nabízíme prezentaci vzorků po předchozí domluvě termínu přímo u Vás na obchodě.

 
V naší nabídce je přes 4000 vzorů šperků

DŮSLEDNĚ ŽÁDÁME  NAŠE ODBĚRATELE, ABY DODRŽOVALI DOPORUČENÉ MOC U NÍŽE UVEDENÝCH ZNAČEK:

CUTIE JEWELLERY
SAGAPO ŠPERKY
STŘÍBRNÉ ŠPERKY zn. Čištín
BROSWAY ŠPERKY
TAMARIS NÁRAMKY


GDPR: Smlouva o zpracování osobních údajů s Tribal Jewelry s.r.o.

Vážení zákazníci,

Tribal Jewelry s.r.o. je ve vztahu k osobním údajům příjemců v pozici správce osobních údajů.

Během následujících týdnů budeme postupně kontaktovat všechny naše zákazníky s žádostí o vyplnění a souhlas se zpracováním osobních údajů. Tím bude zajištěn soulad s Nařízením EU 2016/679 (GDPR).

Pokud jste našimi zákazníky, prosíme o trpělivost, budete kontaktováni  a pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás prosím obrátit na email: order@tribaljewelry.cz

S pozdravem,
Tým Tribal