ŽÁDÁME    NAŠE VELKOOBCHODNÍ ODBĚRATELE, ABY DODRŽOVALI DOPORUČENÉ MOC U NÍŽE UVEDENÝCH ZNAČEK A KATEGORIÍ:

CUTIE JEWELLERY
SAGAPO ŠPERKY
BROSWAY
 ŠPERKY
ROSATO ŠPERKY

NA VÝŠE UVEDENÉ KATEGORIE NELZE POSKYTOVAT SLEVU Z VELKOOBCHODNÍ CENY.

Tribal Jewelry - výhradní zastoupení pro ČR a SK známé italské značky BROSWAY a SAGAPO- šperky z chirurgické oceli, hodinky a kožené řemínky.
Prezentace vzorků přímo u Vás s naším obchodním zástupcem.
Po objednání šperků a hodinek na prodejnu máme k dispozici prezentační displaye, stojánky, vitrínky a propagační materiály s logem BROSWAY nebo SAGAPO.

GDPR: Smlouva o zpracování osobních údajů s Tribal Jewelry s.r.o.

Provozovatel e-shopu www.sperky-velkoobchod.cz ,společnost Tribal Jewelry s.r.o., IČ: 04393279, se sídlem Na Strži 1198/51, 14000 Praha 4 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam.

Objednávky expedujeme

Pondělí - Pátek   9.00-15.00 

Polední přestávka : 11.30 - 12.30

 

Poštovné a Doprava

Účtujeme dle způsobu vybrané dopravy a platby.
Poštovné zdarma nad 5000,-Kč bez DPH při zasílání po ČR.
Poštovné zdarma nad 390,- EUR bez DPH při zasílání do SK.

 Zásilky odesíláme

Po-Pá (v pracovní době) od objednání do 14,30hod. - Česká pošta,
                                       od objednání do 11,30hod. - PPL.

 

Reklamační podmínky

V případě doručení objednaného zboží  VO odběrateli, doporučujeme ihned zkontrolovat neporušenost a úplnost zásilky. Má-li zásilka známky mechanického poškození , doporučujeme vyhotovit s přepravcem zápis o škodě a tímto přepravcem si jej nechat potvrdit.  Doporučujeme to učinit ihned při převzetí zásilky.

Pozdější reklamace zjevných vad přepravci nejsou povinni uznat. 
VO odběratel má také možnost poškozenou zásilku odmítnout s odůvodněním na poškození zásilky.

Při osobním odběru zboží doporučujeme překontrolovat zboží při jeho převzetí a zjevné vady ihned uplatnit u dodavatele. Zjevné vady zboží uplatněné u dodavatele později nemusí být uznány.

Vznikne-li na zboží dodaném VO eshopem www.sperky-velkoobchod.cz reklamovatelná vada, může Vo odběratel uplatnit reklamaci písemně, e-mailem nebo osobně ve velkoobchodě na níže uvedené adrese. 

Oznámení o zjištěných závadách lze uplatnit :

1. Poštou písemně na adresu:

TRIBAL JEWELRY s.r.o., Branická 69/66, 14700 Praha 4

IČO: 04393279  DIČ: CZ 04393279

velkobchod : +420 774 929 171
(dostupný pouze v pracovní době od 9,00 - 16,00, mimo svátků)

2. Emailem: order@tribaljewelry.cz

Oznámení v bodu 1. i 2. o závadách musí obsahovat: Název společnosti, celé jméno, adresu, telefon, e-mail , číslo daňového dokladu (faktury), podrobné popsání závady. Obratem po obdržení oznámení o závadách podle bodu 1 a 2 těchto reklamačních podmínek dodavatel informuje VO odběratele o následném postupu.

Nevhodně objednané zboží lze v originálním sáčku, s originál. etiketou, neporušené, nepoškozené a nenošené vrátit nebo vyměnit za jiné zboží ve stejné cenové hodnotě po domluvě s naším velkoobchodem do 14 dnů od zakoupení, s kopií faktury o koupi a zasláním na naši korespondenční adresu uvedenou viz výše.

Záruční doba mezi naším velkoobchodem a obchodními partnery na výrobní vady je 12 měsíců, není-li uvedeno jinak. Při reklamaci vždy prosím posílejte kopii faktury o koupi zboží pro urychlení vyřízení reklamace.

Na zboží zakoupené v kategorii AKČNÍ, DOPRODEJ, VÝPRODEJ se nevztahuje 14-ti denní lhůta na vrácení zboží.

Záruka se vztahuje

Na vady, které vznikly v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby, technologického postupu nebo skrytou závadou materiálu

 Záruka se nevztahuje

Na vady šperku vzniklé v důsledku běžného opotřebení způsobeného obvyklým užíváním viz zákon č.136/2002 Sb.§619 odst.2 jako jsou např. mechanické poškození, poškrábaní, oxidace stříbra, bižuterie, otěr rhodiování, otěr povrchové úpravy PVD, ztráta části atd.

Na vady šperku způsobené nevhodným zacházením nebo mechanickými vlivy, jakými jsou např. přetržení řetízku, náramku, zkracování náramku, deformace prstenů, ohnutí a následné ulomení dříku či jiného zapínání náušnic, vypadnutí a rozbití kamenu, sklodoplňku.

Po uplynutí záruční doby nárok na uznání reklamace zaniká. Při reklamaci vždy prosím posílejte doklad o koupi zboží (faktura).

Péče a používání šperků

Šperky používat jen k účelům, ke kterým jsou určeny např. ke společenským účelům. Rozhodně se vyvarovat nošení šperků např. při výkonu těžkých prací, prací na zahrádce, praní, spaní, atd.

Chránit šperky před chemickými i mechanickými vlivy např. v laboratoři, při lázeňských procedurách, při operacích.

Šperky s kameny, perlami, sklodoplňky atd. nenamáčet ve vodě, saponátech, mýdlech.

Šperky v kombinaci se stříbrem reagují na nejrůznější chemické prostředky, agresivní pot, užívání některých léků, mastí atd. oxidací (černáním), proto je vždy odkládejte.

U plochých, pevných i točitých vzorech šperků se vyvarujte ostrého ohybu a před spánkem a sportem je odkládejte.

Šperky čistěte jen prostředky k tomuto účelu určeným - vata, hadřík, čistič, ultrazvuk.

Děkujeme